Assalamualaikum Dan Salam Sejahtera.
Bakal Pelajar Baharu KUIPSAS yang dikasihi,

Kolej Universiti Islam Pahang Sultan Ahmad Shah (KUIPSAS) mengucapkan Selamat Datang ke Sistem Pendaftaran Pelajar Baharu Secara Maya bagi sesi Kemasukan Jun 2020. KUIPSAS mengucapkan terima kasih kerana telah membuat pilihan yang tepat dengan memilih KUIPSAS untuk menyambung pengajian.

Sistem Pendaftaran Pelajar Baharu Secara Maya ini akan dibuka bermula 15 Jun 2020 sehingga 20 Julai 2020. Semoga proses pendaftaran ini akan dapat dilaksanakan dengan lancar.

JABATAN PENGURUSAN AKADEMIK (KUIPSAS)
Km 8, Jalan Gambang 25150 Kuantan Pahang Darul Makmur.
Phone : +609 553 5350  |  Email : akd@kuipsas.edu.my


HUBUNGI PEGAWAI BERKENAAN :

En. Mohamad Firdaus
 Tel : 09-553 5555  |  Email : firdaus@kuipsas.edu.my

Pn. Haslida
 Tel : 09-553 5555  |  Email : haslida@kuipsas.edu.my

Pn. Siti Noor
Tel : 09-553 5555 |  Email : sitinoor@kuipsas.edu.my

KUIPSAS | HUBUNGI KAMI

KOLEJ UNIVERSITI ISLAM PAHANG SULTAN AHMAD SHAH (KUIPSAS)
Km 8, Jalan Gambang 25150 Kuantan Pahang Darul Makmur  MALAYSIA

Phone : +609 553 5555  |  Fax : +609 536 4421  |  Email : pro@kuipsas.edu.my

JABATAN PERHUBUNGAN KORPORAT  : PENGAMBILAN

 

En. Muhammad Hisyamudin
 Hp / WhatsApp : +60192301003  |  Email : hisyam@kuipsas.edu.my

En. Khairul Rijal
 Hp / WhatsApp : +60179727220  |  Email : rijal@kuipsas.edu.my

Pn. Hazirawati
 Hp / WhatsApp : +60139002601  |  Email : hazirawati@kuipsas.edu.my

En. Mohd Safuan
 Hp / WhatsApp : +60189127632  |  Email : safuan@kuipsas.edu.my

Cik Nur Syafira Nasuha
 Hp / WhatsApp : +60199899153  |  Email : syafira@kuipsas.edu.my

Hubungi Kami whatsapp